Menu

Dostawa i płatność

 

Wysyłka Twojej paczki

Paczki są nadawane w ciągu 2 dni od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. Zwykle nadanie następuje tego samego dnia, którego została zaksięgowana płatność.
Wszystkie przesyłki nadajemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, DPD oraz InPost. Są bardzo dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniem i ubezpieczone na pełną kwotę swojej wartości.

 

Dokładamy wszelkich starań, by przesyłki bezpiecznie oraz szybko trafiały do klienta. Większość produktów można odebrać osobiście w naszym salonie w Częstochowie po wcześniejszym kontakcie.

Koszt dostawy
(DPD i DHL)
1 paczka (do 30 kg):
- przedpłata na konto i imoje - od 25 zł*
- płatność przy odbiorze towaru - od 35 zł*
- dostarczenie paczki w sobotę - dopłata 25 zł* (tylko kurier DPD oraz InPost)
1 paczka (do 25 kg):
- przedpłata na konto i imoje - od 20 zł*
- płatność przy odbiorze towaru - od 25 zł*

 

             

 

 

 

         

Darmowa dostawa, to wartość wszystkich zamówień z danego dnia, dokonanych na sklepie buycom.pl lub super.buycom.pl. Kwota koszyka podlegająca zwolnieniu z opłaty transportowej wynosi 3 000 zł brutto dla DPD, DHL, Inpost.
Przy wyborze dostawy DPD pickup, wszystkie przesyłki wysyłane są darmowo.

 

 

Formy płatności
W sklepie BUYCOM.pl, przy wysyłkach zamówień, oferujemy następujące formy płatności:

Przelew: przedpłata na konto NC GROUP :
Nr rachunku: 48 1050 1142 1000 0090 6928 3324 (ING Bank Śląski S.A.) , Kod BIC/SWIFT  - INGBPLPW
Płatności online: to forma szybkiego przelewu, płatności Blik lub kartą obsługiwanych przez imoje banku ING. Płatność jest księgowana w ciągu kilku/kilkunastu minut, po czym zamówienie jest przekazywane do realizacji. Klienci nie ponoszą dodatkowych opłat za te metody płatności.
Pobranie (COD): zapłata kurierowi przy odbiorze towaru kartą lub BLIKIEM. Ta forma płatności jest dostępna tylko dla zamówień nie przekraczających kwoty 15.000 zł.

 

* cena wysyłki brutto ( z podatkiem VAT 23%) uzależniona od wartości przesyłki

Raty online dostępne w bramce płatniczej imoje!

Imoje raty to nowa metoda płatności, która pozwala klientom sklepów internetowych sfinansować zakupy o wartości od 300 zł do 50 000 zł i rozłożyć płatność nawet na 60 rat. Wniosek o raty składa się online, a decyzja jest od razu.

Jak działa zakup na raty dla klientów sklepu?

Klient wybiera metodę płatności imoje raty. Widzi wstępną kalkulacje, w której może  zmienić okres finansowania i dopasować wysokość rat do swoich potrzeb. 
Następnie zostaje przeniesiony do wniosku. Wypełnia go w zaledwie kilka minut, całkowicie zdalnie. Umowę o raty podpisuje poprzez kod SMS. Decyzję kredytową ma w ciągu kilku sekund i może dokończyć zakupy.

Kup teraz, zapłać za 30 lub 60 dni!

imoje płacę później to  płatności odroczone, które łączą korzyści dla kupującego i sprzedającego. Kupujący może dokonać zapłaty za towar lub usługę nawet do 60 dni bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Dostawcami płatności odroczonych dla imoje są Twisto, PayPo oraz PragmaGO.

Od teraz dostępne są płatności odroczone dla:

  • klientów biznesowych – PragmaGO
  • klientów indywidualnych – Twisto i/lub PayPo

PragmaGO klienci biznesowi mogą kupować produkty i usługi korzystając z płatności odroczonej nawet do 60 dni.

PayPo to wiodący dostawca płatności odroczonych, dzięki którym można zamówić zakupy, odebrać je, sprawdzić czy Ci pasują i zapłacić za nie nawet za 30 dni, bez dodatkowych kosztów. Bezpiecznie, szybko i bez rejestracji. 

Twisto to wygodna metoda płatności za zakupy, od lat obecna na polskim rynku e-commerce. Pozwala na dokonanie płatności za zakupy do 30 dni po złożeniu zamówienia. Nie wymaga rejestracji i jest całkowicie bezpieczna.

Informacja o cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.